Х-Фактор

Наталія Папазоглу

Наталия Папазоглу участница Х-фактор 6Вік: 32 роки

Місто: Калуш, Івано-Франківська область

За бажанням мами Наталія закінчила Хіміко-технологічний технікум за спеціальністю комерційна діяльність та товарознавство. Після цього навчалася у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

«Але, оскільки я завжди мріяла про співочу професію, то зараз я студентка Університету Бориса Грінченка і навчаюся на вокальному відділенні», – каже дівчина.

Тим не менш, раніше Наталія не цуралася ніякої роботи. Дівчині довелося бути і продавцем продуктів харчування, і носити на своїх плечах мішки картоплі, і розвантажувати машини з кавунами та динями.

«Ночами не спала, корчачись від болю в руках і ногах, – згадує учасниця. – Але потрібно було за щось існувати. «Жити» – занадто розкішне слово для тих часів».

Найбільший вплив в житті на Наташу справили події в особистому житті. Свого часу вона пішла від чоловіка, який її бив. Дівчина все переосмислила, розставила пріоритети і, за її словами, провела генеральне прибирання в голові та серці.

«Я зрозуміла, що я хочу жити в повному сенсі цього слова, що я боюся втратити той Божий подарунок – голос. Що музика, пісня, сцена – це і є я. Я вдячна Богові за ці випробування, завдяки ним я навчилася перемагати, і, що головне, я перемогла себе».

Зараз Наталя займається співом і своє життя планує пов’язати виключно з музикою. Вважає себе типовим овном, оскільки їй властиві такі якості як завзятість, сила, лідерство і щирість.

«Х-фактор» для Наталі – довгоочікуваний трамплін, який допоможе їй на крок наблизитися до заповітної мрії.

«Я вдячна людям, які створюють це шоу, за віру в мене, – каже дівчина. – Адже раніше, на яке шоу або конкурс я б не йшла, всі закривали двері прямо перед моїм носом, я скрізь чула вердикт: «НЕФОРМАТ». Було дуже боляче. Але, дякувати Богові, це все в минулому».

Крім музики, займається благодійністю, захоплюється соціонікою і психологією, любить поезію, театр, спорт і обожнює мріяти. Не може уявити ранок без чашки ароматної свіжомеленої кави, мрій і фітнесу.

У разі перемоги частину грошей віддасть на благодійність для дітей і тварин. Дівчина відчуває шалене відчуття щастя, коли має можливість змінити чиєсь життя на краще. Всі гроші, що залишилися вкладе в свою подальшу кар’єру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: