Х-Фактор

Марія Кацева

Учасник вибув

З самого дитинства Марія захоплюється вокалом, але професійно займається ним протягом року. На кастингу «Х-фактора» в Одесі Маша виконувала пісню співачки Zaz «Les Passants» і судді одноголосно сказали їй «так».

У разі перемоги в шоу Маша витратить гроші на розвиток себе як артиста.

Найбільше Маші подобаються ті шоу, які роблять Мадонна та Lady Gaga. За вокал вона цінує таких артистів як Григорій Лепс та Крістіна Агілера. А ще її захоплює продуктивність Земфіри. Маша сама пише пісні.

Біографія:

Маша народилася 9 березня 1984. За гороскопом вона Риби, але стверджує, що у неї характер справжнього Лева. Дівчина закінчила Уральський державний університет за спеціальністю політологія. Батько хотів прищепити їй любов до бізнесу, і деякий час дівчина справно ходила в офіс і займалася тією роботою, яку вона не любила, але рік тому вирішила, що дость. Вона вступила до музичного училища навчатися естрадному вокалу. У неї вже давно виробилися такі стійкі звички, як їсти вівсянку вранці, посміхатися новим людям і вітатися з котом. Найбільший вплив на Машу зробив її батько, який для неї є ідеалом чоловіка та людини.

Захоплення:

Крім вокалу Маша захоплюється кіно, фітнесом та просто обожнює подорожувати. Любить гуляти на природі. Коли дівчина сідає на низьковуглеводну спортивну дієту, вона починає сама готувати. Любить карбонару та взагалі всі страви, де є сир без томатів.

Улюблена музика: «Текуіка», на сьогоднішній день – Electro Swing.

Улюблені фільми: режисери: П.Альмодовар, Ф.Озон, Р.Лени, В.Аллен, Е.Рязанов та ін.

Улюблені книги: А.Чехов, М.Булгаков, П. Зюскінда, М. Зощенко.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: