Х-Фактор

Іван Варава

Вік: 20 років

Місто: Хмельницький

Знак зодіаку: Козеріг

Освіта

Ваня навчається в НАУ на інженера з авіаційних перевезень. Вважає, що у цій сфері у нього завжди буде робота. А от із музикою набагато складніше, адже хлопець не має спеціальної музичної освіти.

Проте любить співати понад усе: «Я  спочатку музикант, а потім вже – інженер. Х-фактор – це платформа, яка може допомогти мені полетіти у світ музики».

Навіщо прийшов на «Х-фактор»

На Х-фактор Ваня прийшов, щоб освоїти тонкощі музичної сфери, набратись досвіду, аби у майбутньому змінити професію інженера на музиканта.

«Я пізнав тонкощі роботи вокаліста і це дуже цікаво! Але вчитися ще достатньо чого, бо це ж невпинний розвиток у сфері, яку я люблю! Та і чесно кажучи, я прийшов перемогти в якійсь мірі, бо люблю коли справа доведена до кінця!».

Мрія

 «Обожнюю подорожувати, тому мрію побачити світ. Також, хочу реалізуватися – жити так, щоб не потрібно було відмовляти, ані собі, ані рідним».

«А ще, я мрію про свою сім’ю, з якою буду розмовляти за смачною вечерею».

Що цінує у людях

«Ціную у людях чесність, щирість і відкритість».

Талісман

Талісман, з яким Ваня не розлучається з 7 років   –  годинник. Вважає, що він йому приносить успіх: «без нього некомфортно, без нього частина мене – відсутня».

Життєве кредо

«Береги платье снову, а честь смолоду».

Кумири

Женя Галич, фронтмен гурту «О.Торвальд»: «мені просто подобається енергія бенду, енергія Жені, яку він посилає слухачам!».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: