Х-Фактор

Ірина Василенко

28 лет

Вінницька область, м. Погребище.

Знак зодіаку: Терези. Опис знака збігається з її характером – Іра завжди все намагається врівноважити.

Освіта: КНУКіМ, інститут менеджменту.

Діяльність: працювала майстром комп’ютерної графіки, створювала її для багатьох фільмів протягом більш 3-х років. Деякі з фільмів отримали міжнародні премії.

Хобі: написання текстів і музики, фітнес, велопрогулянки, театр, кіно, творчість Хаяо Міядзакі, комп’ютерна обробка фото, озвучування фільмів і мультфільмів.

Співати дівчина почала мало не з самого народження. Але, тим не менш, професійно цим вона не займалася ніколи.

Найбільший вплив у житті на Іру спарвили бабуся і прабабуся, які вчили її українському фольклору, духовні вчення, музика і люди, які в неї повірили.

На «Х-фактор» дівчина прийшла для того, щоб перевірити себе, реалізуватися і навчитися чомусь новому.

Прикладом ідеального артиста для Іри Василенко є виконавець, виступи якого хочеться дивитися, і які заворожують. Наприклад, Фредді Мерк’юрі.

Іра хотіла б заспівати дуетом з Джаредом Лето (30 seconds to mars), Адамом Ламбертом, Ємі Лі (Evanescence), Шарон Ден Адель (Within Temptation), Метью Беламі (Muse), Джоном Бон Джові, Мерліном Менсоном і Сержем Танкіяном.

У разі перемоги гроші Іра витратить на якісну терапію свого хворого братика, а решту – на розвиток себе як артиста.

5 речей, які завжди з Ірою: вітрозахист для мікрофона, беруші, диктофон, банан, навушники і усмішка.

Усталені звички: неприйнятність шкідливих звичок.

Найдивніша звичка: копіювати звуки тварин.

Улюблені страви: У дівчини особливі смаки в їжі. «Я їм в основному тільки свіжі сирі фрукти і овочі, – каже Ірина. – Але навіть з них можна приготувати дуже багато чого смачного і цікавого, включаючи перші, другі страви, а також десерти, не використовуючи при цьому плити, мікрохвильовки та іншого. Виходить максимально корисна, вітамінна і дуже смачна їжа ».

Улюблена музика: люблю творчість таких груп, як: Queen, Beatles, Within Temptation, SOAD, Evanescence. Дуже люблю симфонічну музику Вівальді, Баха, Вагнера, обожнюю відвідувати концерти органної музики.

Улюблені фільми: «Початок», «Вічне сяйво чистого розуму», «Автостопом по галактикам», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона». Взагалі, люблю якісну наукову фантастику, фентезі, а також детективи й фільми, засновані на реальних подіях.

Улюблені книги: Булгаков «Майстер і Маргарита», «Фатальні яйця», Герберт Уеллс «Машина Часу», Джордж Оруелл «Скотний Двір», також люблю читати езотеричну літературу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: