Х-Фактор

Гурт «Epolets»

Группа Epolets Х-фактор 6Группа Epolets Х-фактор 6

Павло Варениця, вокал

Вік: 28 років

Місто: Одеса

Незважаючи на те, що хлопець закінчив морську академію, співати він любив усе своє життя. Ще в далекому дитинстві Паша гостював у тата в каюті на судні в одеському порту і не міг відірватися від радіоприймача. Зараз хлопець каже, що саме море і батьки мали на нього найбільший вплив у житті. До речі, крім того, що Павло є вокалістом гурту, він ще й автор практично всіх пісень.

Прикладом артиста для себе вважає Фредді Мерк’юрі. Паша – справжній меломан. Слухає як класику року Led Zeppelin, Pink Floyd, Queen, так і шалено любить Depeche Mode, Muse, Incubus, Kasabian. І це тільки мала частина того, що можна перерахувати.

Любить готувати і робить це досить часто. З улюбленого – салат зі свіжих овочів і чебуреки. Завжди має при собі капелюх, телефон, ключі, запальничку і гроші. Любить тишу і відпочинок вдома. Колекціонує бейджі з фестивалів, в яких приймав участь їхній гурт. Мріє про гастролі «Epolets» в Австралії.

Девіз Паші по життю – «Завжди рухатися вперед і не обманювати себе».

Олександр Решетар, бас-гітара

Вік: 28 років

Місто: Одеса

Закінчив Одеську державну академію будівництва і архітектури за спеціальністю «Інженер-технолог». Крім музики, захоплюється виготовленням світильників з фанери та дзеркал для візажу.

Вважає, що найбільший вплив на нього в житті справили фанкові груви, рок-рифи і класична музика.

Любить готувати, завжди робить зарядку вранці і не виходить з дому без ключів, гаманця, плеєра, навушників і шпильки.

Життєвий девіз Сашка – «Терпение и труд все перетрут».

Андрій Головерда, гітара

Вік: 31 рік

Місто: Одеса.

Закінчив Одеський національний політехнічний університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство». Крім музики, захоплюється образотворчим мистецтвом і татуюваннями, навіть набиває їх сам собі. Не виходить з дому без цигарок, запальнички, телефону, ключів та медіатора.

Постійно наспівує мелодії та настукує ритм. Пише пісні. Приклад ідеального артиста для Андрія – Майкл Джексон. Якби співав, то хотів би виступити в дуеті з Джоном Ленноном.

У разі перемоги на «Х-факторі» гроші витратить на розвиток групи. Мріє разом з «Epolets» збирати стадіони по всьому світу.

Ігор Смірнов, барабани

Вік: 30 років

Місто: Южний, Одеська обл.

Незважаючи на те, що спеціальність у Ігоря називається «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», співає хлопець з дитинства, а 12 років тому почав ще й грати на барабанах. З тих пір, як він сам каже, постійно «барабанить» і руками, і губами.

Ігоря завжди надихали великі музиканти, спортсмени і просто успішні люди. Тому чоловік впевнено йшов до своєї мети. Ще в дитинстві, поки друзі у дворі грали у футбол, його змушували займатися на фортепіано.

Ігор любить спорт в будь-якому його прояві, а також кататися на своєму авто і ремонтувати його. З дивних звичок відзначає постійне прикусування нижньої губи.

Музикант переконаний, що від життя потрібно брати все і не сидіти на одному місці.

Доставка радости от Нова Пошта: Смотрите видеооткрытку группы «Epolets» – Джейн (Авторская песня)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: