Х-Фактор
Дует «Чудові»

Богдан і Аеліта

Вік: Богдан — 25 років, Аеліта — 21 рік.

Звідки: Богдан — із Вінниці, Аеліта — з Білої Церкви.

Знак зодіаку: Богдан — Рак, Аеліта — Овен.

Освіта: У Богдана — неповна вища. Аеліта — студентка КІМ ім. Глієра, актор кіно.

Про себе: Богдан: Я — харизматичний, веселий, комунікабельний, творчий.

Аеліта: Мій тато працював відеооператором. Тому все моє дитинство знято на відеокамеру. Мені подобалося, що мене показують по телевізору, і вже тоді я точно знала, що хочу стати артисткою.

Навіщо прийшли на «Х-фактор»: Богдан: Я прийшов, щоб бути почутим, показати свій «Х», звернути увагу на прізвище Травінський, адже зовсім скоро у мене будуть нові пісні і новий етап мого життя.

Аеліта: Я завжди хотіла поринути у по-справжньому творчу атмосферу, де будуть нові знайомства. Адже це — шалено надихає! А ще я хочу отримати безцінний досвід з професіоналами, зіткнутися з критикою, побачити свої сильні і слабкі сторони.  «Х-фактор» — це саме те, про що я так давно мріяла. І я впевнена, що «Х-фактор» дасть хороший початок моїй кар’єрі.

Мрія: Богдан: Я хочу зібрати не один Олімпійський!

Аеліта: Моя мрія збувається, я на сцені! Дуже хочу, щоб у мене з’явився свій слухач, моя аудиторія, з якою я буду ділитися своєю творчістю і дарувати людям радість і натхнення.

Кумир: Богдан: У мене він не один: Монатік, Michael Jackson, the Weeknd, Drake, Lauv, Dua Lipa, Michael Buble, Frank Sinatra, Ella і багато інших прекрасних артистів.

Аеліта: У мене немає кумира.

Улюблені пісні: Богдан: Звичайно, свої.

Аеліта: Скорик — Партіта 5, Rihanna — Love on the brain, Mozgi – 999, Ігор Тальков – Я вернусь, Ingret — SaraFun, Sia – Cheap thrills.

Дивні факти про себе: Богдан: Мені 25, а виглядаю на 19.

Аеліта: Одного разу я запізнилася на роботу через те, що мені дорогу перегородив гусак! Звичайний білий гусак!

Чим найбільше пишаєтеся: Богдан: Своїми близькими, сім’єю та друзями!

Аеліта: Своїм вихованням. І бісквітом, який я чудово готую! І взагалі, той факт, що я навчилася готувати — вже досягнення!

Найулюбленіший учасник за 10 сезонів: Богдан: Я (майстер-клас зі скромності та впевненості в собі).

Аеліта: ZBSband.

Що би ви побажали «Х-фактору» на 10-річчя: Богдан: Я бажаю, щоб кожен артист по-справжньому вірив в те, що він хоче дарувати людям, і люди щиро вірили йому!

Аеліта: Я бажаю «Х-фактору» натхнення, адже проєкт завжди відкриває нові імена, тут народжуються справжні артисти. А також, я вдячна всій вашій команді за неймовірну підтримку і атмосферу на проєкті. Продовжуйте у тому ж дусі!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: