Х-Фактор

Дар’я Ковтун

Учасник вибув

Даша співає протягом п’яти років. Вона вирішила взяти участь у шоу «Х-фактор» для того, щоб творити, зростати і запам’ятатися. Для кастингу в Одесі дівчина вибрала і виконала пісню Mireille Mathieu «Pardonne – moi ce caprice d’enfant». Усі четверо суддів сказали їй «Так».

Дівчина не зізнається, на що витратить два мільйони гривень у разі свого виграшу, але запевняє, що зробить вона це з розумом.

Даша вважає, що справжнім показником успішності артиста є кількість вдячних слухачів. Якщо говорити про співпрацю з відомими вокалістами, то вона б дуже хотіла заспівати разом з французьким співаком Гару. В даний час у Даші є одна пісня, яку вона написала сама у співавторстві з геніальним композитором.

Біографія:

Дар’я Ковтун народилася 15 березня 1991 року. Закінчила Київський національно-економічний університет. Її девіз по життю – якщо не подобається щось – міняй, не можеш змінити – міняй своє ставлення до цього.

Захоплення:

У вільний час Даша любить гуляти на природі та грати в настільний теніс. Також вона обожнює готувати та є фанатом страв з риби. Нещодавно Даша почала колекціонувати сумки з принтами з різних країн і фестивалів. Даша зізнається, що ніколи не зможе відмовитися від музики та солодкого.

Улюблена музика: меломан.

Улюблені фільми: зі змістом.

Улюблені книги: Достоєвського.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: