Х-Фактор

Анастасія Рубцова

Учасник вибув
Настя каже, що душа у неї співає з самого дитинства. Вона співає завжди і скрізь – удома, в душі, на вулиці, коли їде в метро або ліфті. Її сусіди вже навіть завчили репертуар дівчини та іноді запитують, чому вона перестала співати ту чи іншу пісню.

Настя вирішила взяти участь в «Х- факторі», тому що з самого дитинства абсолютно впевнена, що за свої мрії потрібно боротися завжди. А вчитися тому, чого може навчити цей проект – стояти на сцені, переживати весь цей космос емоцій – це величезне щастя. У разі своєї перемоги, частину грошей Настя віддасть своїм батькам, а на решту буде подорожувати. «Дуже хочу подивитися світ – я ще так мало бачила. – Розповідає дівчина. – Для мене кожне нове відкриття – це величезний космос почуттів та емоцій, які потім виливаються у творчість, та й просто розширюють межі моєї свідомості».

На кастингу в Києві Настя виконала «Use Somebody» гурту Kings Of Leon. Ігор Кондратюк сказав дівчині «Ні», а от інші члени журі підтримали її і віддали свої голоси.

Настя хотіла б заспівати дуетом з Seal’ом, Garou і Патрісією Каас. Дівчина сама пише пісні.

Біографія:

Настя народилася 2 серпня 1989. За знаком зодіаку Лев. «Опис в гороскопі співпадає з моїм характером на 100%. Це я вам кажу, як Левиця до мозку кісток», – жартівливо каже дівчина. Настя закінчила Київський політехнічний інститут, і тепер у неї два дипломи – фахівця на кафедрі економічної кібернетики та магістра на кафедрі промислового маркетингу. Настя вважає, що найбільший вплив у житті на неї справили її батьки і книги: «Батьки – вони ж мене виховували, ми дуже близькі. А з книгами теж все ясно. Книги – кращі товариші старості, в той же час вони кращі керівники юності».

Захоплення:

Крім вокалу Настя вже давно і серйозно захоплюється тенісом, і навіть є суддею національної категорії з великого тенісу. Судить професійні, дитячі та аматорські турніри – як українські, так і міжнародні. Взагалі дівчина любить активний спосіб життя і постійно перебуває в русі. Вона обожнює своїх друзів, з якими за її словами вони знаходяться на одній хвилі – можуть зірватися в інше місто в одну секунду, якщо того вимагає настрій. «Мої друзі – моє багатство. – Каже Настя. – А взагалі, я захоплююся життям. Ось це найвірніший відповідь. Я в неї закохана до нестями».

Улюблена музика: «Музику я завжди вибираю собі під настрій. З дитинства закохана в голос Елвіса Преслі. Ніколи не втомлююся слухати Kings of Leon і Garou – це та музика, яка змушує серце раз за разом битися сильніше, і всередині мене народжується цілий космос».

Улюблені фільми: «У джазі тільки дівчата», «Хоробре серце», «Амелі».

Улюблена книга: «Три товариші».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: