Х-Фактор

Суддя «Х-Фактор»-9 Дмитро Шуров: Талант із характером. Таких учасників я шукаю у свою команду

Зовсім скоро найкраще вокальне шоу України знову з’явиться на ваших екранах. Ми вже не можемо дочекатися першого епізоду «Х-фактор»-9, а тому вирішили швидше дізнатися, чого ж очікувати цього року. Так, Дмитро Шуров розповів нам, як спілкується зі своїм підопічним переможцем 8 сезону Мішею Панчишиним, а ще про те, яку категорію хоче собі в 9 сезоні. Якою ще інсайдерською інформацією поділився з редакцією сайту СТБ суддя «Х-фактор»-9, усіма улюблений Pianoбой, дізнаєтеся в матеріалі.

шуров коммент миниатюра

Що глядачам очікувати від нового сезону?

У новому сезоні більше музики, а для мене це головне. Більше незвичайних голосів, сміливих і талановитих героїв, кілька учасників, по суті, можуть дати фору вже сформованим артистам. Буде дуже цікаво.

Тренером яких команд ви б хотіли бути?

У цьому сезоні я мріяв попрацювати з гуртами. По-перше, вони ніколи не перемагали в українському «Х-факторі», для мене це виклик і челендж. По-друге, колективна творчість – моя стихія, я знаю, як їм допомогти, і знаю, що нам буде весело працювати. Але у мене в кожній з категорій є свої фаворити, в яких я вірю. Деяких знаю до проекту. Поки що для мене більшою інтригою є, хто зможе проявити себе після «Х-фактора», хто готовий працювати, як проклятий, і поза ефіром, коли за нього вже ніхто нічого не робитиме. Для цього потрібен сильний характер, і тільки таких людей хочеться бачити в прямих ефірах. Як кажуть, є три типи артистів. Перший: з талантом, але без характеру. Вони швидко згорають, іноді так і не скуштувавши слави. Другий: з характером, але без таланту. Таких багато, ми їх усюди бачимо, але… А ось третій – мій улюблений: талант з характером. Таких учасників я шукаю у свою команду!

Більше на тему: Дмитро Шуров: біографія, особисте життя та всi новини про артиста

Минулого року в інтерв’ю Юрко Юрченко сказав, що займе ваше місце журі. Можете це якось прокоментувати?

Ну, скоріше, це я сказав у своєму панчі на нього в передостанньому прямому ефірі: «Можливо, сядеш замість мене в моє крісло». Юрі зараз треба для початку зі своїм місцем розібратися і хоча б якийсь зал зібрати як музикантові – чого я йому щиро бажаю. А то він так і залишиться привабливим артистом розмовного жанру.

Чим відрізнялися кастинги нового сезону від попередніх?

Кастинги цього року сильніші вокально. Я вперше на проекті почув кілька безапеляційно сильних вокалістів, кілька майже перфектних виконань. Це вселяє оптимізм з приводу дев’ятого сезону. Хочеться побачити не тільки боротьбу людських історій, а й конкурентну боротьбу справжніх профі, здатних дати людям сильні емоції, торкнутися їхніх душ музикою. Минулого року найдалі зайшли люди-хамелеони, здатні вдало міняти маски, з найбільшим діапазоном музичних можливостей. Було більше «мурашечних» історій. Втім, думаю, в цьому сезоні нестачі в них не буде.

Яким ви бачите переможця «Х-фактор»-9?

У минулому сезоні переміг простий хлопець з народу – Міша. Він підкорив всіх своєю справжністю і чистотою, довів, що він – особистість. І довів, що «хлопець з народу» – це не обов’язково «пивний живіт і блатний шансон». Він представник нового покоління, майбутнього України – просунутий, сміливий, з хорошим світоглядом, але при цьому душевний. У моєму уявленні таким і повинен бути переможець, він повинен викликати не тільки всенародну любов, а й повагу. Це була дуже непроста перемога, вольова. Перемога дивного і незвичного для масової публіки артиста.

Більше на тему: Pianoбой виступить на фестивалі «Файне місто»

Ви зараз спілкуєтеся з Мішею? Якось допомагаєте йому, радите?

Міша завжди може розраховувати на мене. Після перемоги в шоу він був спеціальним гостем на моєму концерті у Львові – ми разом заспівали мою пісню «Найкраще, що є». Я стежу за його творчістю, у нього величезний шлях попереду, і я йому бажаю, щоб все вийшло. Важливо, щоб він продовжував розвиватися. Знаю, що він зараз веде переговори з дуже відомим продюсерським агентством, але не впевнений, що можу про це говорити. Нехай все сам розповість! Я завжди на його боці, адже на проекті зблизилися не тільки ми, а й навіть наші сім’ї.

Ось такі відкриття виділив для себе Дмитро Шуров у «Х-Фактор»-9. Звичайно, всіх карт не розкрити, буде ж нецікаво потім! Зате тепер ми знаємо, до чого себе готувати, і скоро побачимо, що так ретельно для нас готували творці проекту.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: