Х-Фактор

Батьки проти участі талановитої доньки на «Х-факторі»: коментар психолога

16-річна Руслана пообіцяла батькам виконувати усі хатні справи, сидіти з молодшим братиком і навіть не розспівуватися голосно, аби вони дозволили їй взяти участь в «Х-факторі». На першому катинг дівчинка почула заповітне «так» від усієї суддівської четвірки. Але тато до сих пір не вірить у талант дочки. Як таке ставлення впливає на характер дитини – прокоментувала психолог Анна Кушнерук.

Дивіться онлайн Х-фактор 7 сезон всі випуски!

????????????????????????????????????

«У кожного з батьків з’являється у житті не одна ситуація, в якій ми станемо або підтримкою та опорою для своїх дітей (і вони з нашою любов’ю і розумінням доб’ються своїх успіхів). Або ми стаємо їх опором, всупереч якому вони шукають свою справу, свою любов і свої сили жити», – запевняє Анна Кушнерук.

За словами психолога, сильні духом зможуть досягти успіху на шляху до мрії й без допомоги і турботи батьків. Але через таку байдужість батьків їм доведеться зіткнутися з великими перешкодами, втратами і розчаруваннями. Анна стверджує, що таке невіра може зіграти з батьками злий жарт – вони ризикують назавжди втратити любов своїх дітей.

vMRIifYI3mE

Читайте також : Під час виступу цього учасника Юлія Саніна заплакала

«Ми можемо стати для своїх діток чужими« родичами », – попереджає батьків психолог. – Але є й інший варіант, коли наші талановиті діти ламаються під гнітом нашої невіри і впертості, втрачають здоров’я, сили і мужність йти до своєї мрії. Ми можемо хвилюватися за них, маючи свій досвід. Ми можемо бажати їм іншої долі. Але заважати, кидати їх, відкидати з – за власної обмеженості і страхів ми не маємо права! Вибір є завжди, і діти байдужих батьків теж його роблять: вони вирішують більше ніколи не довіряти і не сподіватися на тих, хто міг зробити їхній шлях до мрії коротше, тепліше і по-хорошому простіше! »

Школярка Руся довела батькам свій талант. Почувши похвалу і захоплення членів журі, дівчинка розплакалася. Тепер вона готується до тренувального табору.

Дивись зворушливий та сильный виступ РусланиКирющенко на першому кастингу «Х-фактор» на відео!

Video: Родители против участия талантливой дочери на «Х-факторе»: комментарий психолога

16-летняя Руслана пообещала родителям выполнять все домашние дела, сидеть с младшим братиком и даже не распеваться громко, лишь бы они разрешили ей принять участие в «Х-факторе». На первом катинге девочка услышала заветное «да» от всей судейской четверки. Но отец до сих пор не верит в талант дочери. Как такое отношение влияет на характер ребенка - прокомментировала психолог Анна Кушнерук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: