PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Ind3dy5zdGIudWEveGZhY3RvciIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Правила розіграшу Заохочень

Правила розіграшу Заохочень

(далі за текстом — «Правила» та «Розіграш» відповідно)

 

1. Організатором та виконавцем розіграшу є ТОВ «Телеканал СТБ» (далі – «Організатор»)

2. Учасниками Розіграшу можуть бути будь-які фізичні особи віком від 14 років (особи до 14 років можуть брати участь через офіційних представників: мати, батько тощо), які авторизувались на сайті https://xf-premia.stb.ua/ua/ та проголосували за один з варіантів в активній номінації.

Авторизація здійснюється з допомогою акаунта в соціальній мережі «Facebook» або поштової електронної  адреси. Акаунт в соціальній мережі «Facebook» має містити достатню інформацію для ідентифікації учасника (прізвище та ім’я).

3. Щотижня до 28.12.2019р. серед усіх, хто проголосував за активну номінацію, з допомогою https://www.random.org/ будуть визначатись дві особи (далі – «Переможці»), які мають можливість отримати Заохочення. Імена (поштові адреси) Переможців будуть оголошені (розміщені) на сайті Телеканалу СТБ. Результати визначення Переможців оскарженню і роз’ясненню не підлягають.

3.1. Під «Заохоченням» розуміється запрошення на відвідання зйомок проекту Х-Фактор у прямому ефірі для двох осіб. Дати відвідання визначаються Телеканалом СТБ.

4. Для передачі Заохочення з Переможцями зв’яжеться представник Організатора Розіграшу тим самим шляхом, що і відбувалась авторизація (направивши лист на електронну пошту чи мессенджер в Facebook). Переможець, що авторизувався за допомогою електронної адреси та Переможець, що авторизувався з допомогою акаунту в Facebook (у разі якщо такий акаунт не містить достатньої інформації для ідентифікації особи), повинні повідомити своє прізвище та ім’я представнику Організатора при першому ж зверненні до них.

5. Заохочення Переможець отримує самостійно за адресою: м.Київ, вул. Тургенєвська, 25 або в іншому місці повідомленому йому Організатором. Організатор може витребувати у Переможця пред’явити документи, що підтверджують його особу. Переможці, що не звернулись за отриманням Заохочення, втрачають своє право на отримання Заохочення. Заохочення не підлягає обміну чи грошовій компенсації.

6. Організатор Розіграшу має право вносити будь-які зміни в Правила Розіграшу, в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Правила вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті, в такому ж порядку вступають в силу будь-які зміни до Правил.

Всі інші умови, не передбачені цими Правилами, регулюються чинним законодавством України

Умови обробки персональних даних

Учасник надає свою згоду на обробку персональних даних.

Для участі у Розіграші Учасник надає Організатору свої персональні дані: електронну адресу, ім’я, прізвище, а якщо Учасник авторизувався з допомогою акаунту в Facebook/Google: персональні дані, які містить такий акаунт.

Ці дані необхідні для:

— ідентифікації Учасника/Переможця;

— зв’язку, надсилання повідомлень щодо Розіграшу.

Персональні дані Учасника обробляються протягом всього строку Розіграшу – до 31.12.2019.

Права суб’єкта персональних даних визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Обробку персональних даних Учасника від імені Організатора здійснює ТОВ «Старлайт Діджитал», код ЄДРПОУ 36123396, адреса: 03113, м.Київ, вул. І.Шевцова, будинок 1. Якщо у вас є будь-які питання стосовно обробки ваших персональних даних у зв’язку із участю в Розіграші, звертайтесь за адресою: nikiforov.o@slm.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: