Випуск від 28.12.2017 (22:00)

Пізно вночі до Борисполя прилетіли звільнені українські полонені, яких зустрічали як героїв. Рідні та просто небайдужі люди з квітами та плакатами зібралися в аеропорту ще за сім годин до зустрічі.

Більшість українських звільнених полонених проходять обстеження в лікарнях після повернення до Києва. Багато з них виснажені та з купою хронічних недуг.

На українсько-російському кордоні запрацював біометричний контроль. З 1 січня кожен росіянин, що прямує до України, обов’язково має здавати відбитки пальців.

У Києві позашляховик “Land Rover” збив 50-річного чоловіка, який помер від травм у кареті швидкої. Винним у ДТП виявився суддя Васильківського райсуду Київщини Сергій Корнієнко.

Синові Нестора Шуфрича, який на пішохідному переході збив людину, присудили рік умовно. Суд визнав Нестора Шуфрича-молодшого винним у скоєнні правопорушення та призначив три роки позбавлення волі. Але його звільнять від відбування основного покарання, якщо за наступний рік він не скоїть жодного правопорушення.

До Міністерства закордонних справ України взяли нового працівника — Амбасадора. Так нарекли кота, який прийшов до відомства та підкорив серця тамтешніх робітників.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 28.12.2017 (18:00)