Випуск від 28.12.2017 (18:00)

Пізно вночі до Борисполя прилетіли звільнені українські полонені, яких зустрічали як героїв. Рідні та просто небайдужі люди з квітами та плакатами зібралися в аеропорту ще за сім годин до зустрічі.

Більшість українських звільнених полонених проходять обстеження в лікарнях після повернення до Києва. Багато з них виснажені та з купою хронічних недуг.

Минулої доби у зоні АТО терористи 4 рази обстрілювали українські позиції, внаслідок чого поранено двоє військових. До того ж, дивіться у сюжеті Бориса Сачалка, як змінилася війна у 2017 році та що впливало на ці зміни.

На українсько-російському кордоні запрацював біометричний контроль. З 1 січня кожен росіянин, що прямує до України, обов’язково має здавати відбитки пальців.

Сьогодні Президент підписав необхідні для реформи охорони здоров’я документи. Зміни будуть вводитися поступово, протягом трьох наступних років.

Кароліна живе три з чотирьох років в онкологічному відділі та намагається позбутися страшної хвороби — злоякісної агресивної пухлини малого тазу. Рік тому ви вже допомогли Каролінці оплатити дороговартісне закордонне лікування та зберегти жіночі органи від видалення. Однак її життя знову під загрозою: хвороба дала третій рецидив. А отже родина отримала новий рахунок у мільйон гривень, який треба терміново оплатити, щоб отримати лікування за кордоном.

Перша черга оновленого комплексу Охматдиту вже готова до відкриття. Капітальний ремонт цієї дитячої лікарні державного значення розпочали ще 2011 року, але незабаром зупинили. Рік тому роботи відновили: фінансували не лише ремонт, а й закупівлю медичного обладнання для лікування онкохворих діток.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 27.12.2017 (22:00)