Випуск від 21.02.2019 (17:30)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 20.02.2019 (22:00)

В Харкові влада підвищила ціни на проїзд і громада вибухнула протестами. Вартість підскочила до восьми гривень у метрополітені, й до шести — в трамваях та тролейбусах. Однак рухомий склад так — і лишився нікчемним. Тож активісти виступили проти й уже є ухвала суду, що спиняє подорожчання. Утім на практиці рішення не виконується, а люди й надалі платять більше. Бо вже заплуталися, скільки й де треба платити. Тож сьогодні обурені пасажири прийшли митингувати просто під кабінет мера Генадія Кернеса.

На Миколаївщині ротвейлер на смерть загриз 27 річну жінку. Ввечері вона прийшла на побачення із чоловіком. Той був із бійцівським псом, якого вигулював без намордника. Під час бесіди тварина вчепилася жінці в обличчя. Перехожі знайшли її за кілька годин, вже непритомною. Вона стікла кров’ю й померла.

Тож на тлі цієї кривавої історії в Телепорталі ми вирішили поцікавитися вашою думкою ось про що. Як гадаєте: Чи потрібно в Україні заборонити собак бійцівських порід?

А в Києві сьогодні відбулося перше судове засідання по суті у справі найвідомішого доґ-гАнтера — Олексія Святогора.

Виборча піраміда. Одного з депутатів України зловили на підготовці фальсифікації президентських виборів. Його імені в СБУ поки не розголошують. Проте показали фрагменти записів перемов. Судячи з них — фальсифікації готували в багатьох регіонах країни. Координатори домовлялися з організатором, аби поставити до дільниць «своїх» людей. Щоб ті, в подальшому скуповували голоси виборців.

Майдан у скорботі. П`ять років тому 21-го лютого 2014-го року під вигуки «Герої не вмирають» та звуки «Плине кача» — на Майдані Незалежності врочисто прощаються з героями Небесної сотні. Кількома годинами раніше силовики полишають урядовий квартал. На виконання постанови Верховної Ради про засудження насильства — й це після трьох кровопролитних діб, сотень вбитих, скалічених та поранених. Тієї самої ночі Янукович та деякі високопосадовці тікають з Києва.

Палять шини, захоплюють банки й перекривають дороги. У Каталонії почався загальний страйк.

Моторошна пожежа в Бангладеш. Ущент згорів цілий квартал. 80 людей загинули.

Щороку сотням онко-хворих дітей ніде жити. Вони приїздять з усієї країни на лікування до Інституту раку. Але між курсами хіміотерапії не можуть повернутися додому. І, змучені лікуванням, мусять шукати прихистку деінде. Щасливцям вдається потрапити на Дачу. Це єдиний в Україні будинок, де можуть пожити безкоштовно родини онко-хворих діток. Однак, тільки декому щастить замешкати тут. Тож аби місця вистачило всім — доброчинці хочуть звести нову власну Дачу.

Пішли в наступ. Українські бізнесмени пишуть для влади нову доктрину економічної безпеки. Домовились завершити ще до виборів.

Помітив ворожий наступ, попередив побратимів і навіть встиг дати відсіч, поки не прибули основні сили.

У Тернопільському професійному училищі майбутні кравчині — на замовлення волонтерів — шиють плащі-накидки для українських захисників. І не просто шиють — а ще й розписують дощовики віршами. Які пишуть самі і в яких дякують оборонцям. Можна тільки уявити, що відчувають хлопці в окопах, коли знаходять такі послання. Про те, як звичайний одяг можна перетворити на витвір мистецтва і зробити все це — з любов`ю — дивіться.

Так закортіло заміж, що почубилися на чужому весіллі. Дівчата влаштували бійку за букет нареченої.