Випуск від 01.03.2018 (17:30)

Негода не покидає південних та центральних регіонів, а в епіцентрі циклону сьогодні опинився Київ. У столиці за ніч випало 20 см снігу, тож зранку кияни стояли у кілометрових заторах.

У Харкові вперше за останнє десятиліття випала рекордна кількість снігу. Без світла на Харківщині лишилися близько 15 населених пунктів: електропостачання там відновлюють триста бригад.

У Європі не вщухають морози та снігопади: жертвами негоди вже стало 47 людей. Так, у Великій Британії автошляхи заблоковані сніговими заметами та загрузлими автомобілями.

У зоні АТО за минулу добу нараховано всього п’ять обстрілів: обійшлося без втрат. Більшість провокацій зафіксовано на Луганському напрямку.

У Нафтогазі заявили, що на борг Газпрома вже нараховують відсотки за несплату. Отримані кошти планують витратити на збільшення видобутку газу та енергоефективність.

В Україні рівно за місяць запровадять РАБ-тарифи, що мають стимулювати усі обленерго будувати та вкладати гроші у нові мережі. Але експерти застерігають, що розподільчі компанії можуть на цьому нажитись.

На Волині після кесаревого розтину померла 34-річна породілля. Офіційна причина смерті жінки — критична втрата крові та розрив селезінки.

У 3 серії спецпроекту «Я #блогер» ви дізнаєтеся про шалену популярність в Instagram тренера з тверку Марію Скорченко, відому як M.A.M.A.S.I.T.A. Дівчина — танцівниця-самоучка, яка першою популяризувала цей танець та відкрила власну школу.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 28.02.2018 (22:00)