Януковича-молодшого поховали в Криму

Віктора Януковича-молодшого поховали у Севастополі на військовому кладовищі після відспівування у місцевому храмі. Про це повідомляють російські канали.

До анексованого Криму тіло молодшого сина екс-президента з Іркутська доправили чартерним рейсом сьогодні опівдні. Загиблого поховали у Криму ймовірно у зв’язку з тим, що нині там мешкає його матір Людмила Янукович.

Про загибель Віктора стало відомо вчора. Одним з перших цю новину офіційно підтвердила не чужа родині людина – екс-регіонал Нестор Шуфрич.

Загинув він за кермом мікроавтобуса Volkswagen Multivan на озері Байкал. Порушуючи правила безпеки та попереджувальні інформаційні знаки, Віктор Янукович разом з п’ятьма пасажирами виїхав на кригу. Цю інформацію, посилаючись на власні джерела, оприлюднив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він уточнив, що авто наскочило на невидиму окові межу між старою та новою кригою та почало провалюватися. При цьому мікроавтобус перехилило на бік водія. Усі пасажири встигли вибратися, а деякі навіть ніг не замочили.

Загинув син екс-президента ще 20-го березня. Тоді російські МНСники констатували факт загибелі людини на Байкалі. Пізніше надзвичайники спростували, що це син екс-президента України. Мовляв, звали загиблого водія Віктор Давидов. Однак стало відомо, що Віктор Янукович-молодший віднедавна користувався дівочим прізвищем матері – Давидова.

Сину екс-президента було тридцять три роки. Двічі народний депутат від Партії регіонів Віктор Янукович не надто переймався політичною кар’єрою. Перевагу він віддавав своєму захопленню – автомобільному спортові.

Полюбляв дорогі авта, екстремальне водіння та автоперегони, де досяг чималих успіхів, і навіть очолював Автомобільну федерацію України. У Віктора Януковича-молодшого залишилася дружина та п’ятирічний син.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: