На Чернігівщині провели військовий ярмарок для урядовців

Вікна 22:00

На Чернігівщині провели навчання на військовій техніці, якої в української армії ще нема і без якої її важко назвати боєздатною. Сучасні танки, літаки, кулемети, пістолети виробляють в Україні, утім для нашої армії гідне озброєння досі ще мрія.

Президента України, міністра оборони і цілий загін журналістів запросили на полігон, щоб показати, на що здатні збройні сили України, щоправда де саме, попросили не говорити.

Спочатку керівництву показали танки і БТРи. Таких в Україні – 85 і це найновіша модель у нашій армії. Те, що демонструють далі, ще краще, це танк ОПЛОТ, його називають одним із найліпших у світі.

Утім нема його і на озброєнні українських військових. Танк показують Турчинову як приклад того, що армії ще треба купити.

ЗСУ України потребують негайно 121 таку машину, на озброєння не поступає, але завод має практику виробництва і робить для іноземного замовника.

З 9-ти бойових машин, які показали гостям, на озброєнні армії – лише 3 види, і то, старі моделі планують списати.

«На всю Україну 80 танків? – Да, нових, но у нас є інші танки, – якого року випуску? – 82, 85… 27 40 Мы его снимаем с вооружения», – відповів в.о. командувача сухопутних військ України Анатолій Пушняков.

Щоби керівники країни швидше визначились із тим, що саме треба купити для української армії, танки і БТРи виїхали на полігон показати всю свою бойову міць.

Для Верховного головнокомандувача на полігоні влаштували виставку Ярмарку військової техніки, на перших двох столах розклали те, що в української армії є, на інших двадцяти те, що може бути.

Українські виробники показують керівникові країни те, чим уже давно забезпечені армії світу – Турчинов уважно розглядає, утім поки що не замовляє.

На потреби армії нещодавно виділили майже 7 мільярдів гривень, утім цих коштів на всі ці новинки навряд чи стане. Бойовий танк, який так розрекламували військовики, коштує 30 мільйонів гривень. З невеселим настроєм Міністр оборони і Президент обіцяє пошукати ще коштів.

«Безумовно, ми зараз в режимі економії і грошей не вистачає, утім Кабмін буде виділяти кошти не лише на утримання, а й на нове озброєння, це стратегічна задача, яка має бути виконана», –  сказав в.о. президента України Олександр Турчинов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: