Вікна поруч: допомога біженцям, які вирвалися з війни на Сході

Вікна 18:00

Біженці з гарячого Сходу тікали від війни буквально у чому стояли, без копійки грошей. У Дніпропетровську волонтери створили для таких центр допомоги, але існує він винятково коштом небайдужих. 

«Миссия – предотвратить участие детей в военном конфликте даже в качестве наблюдателей. Для ребенка и его психики – это ужасное потрясение!» – каже засновник центру Андрій Пінчук.

Засновник табору, місцевий священик, створив його на базі сільської школи всього за п’ять днів, об’єднавши усіх небайдужих. Переймаючись чужими бідами пан отець аж посивів.

Для біженців створили усі умови: душові, пральні, медпункт і навіть польовий храм. У таборі безкоштовно працюють сотні волонтерів: одні зустрічають втікачів на кордоні з Донеччиною, інші – допомагають облаштуватись. Тут є кухарі, психологи, прачки, медсестри, і ті, хто відповідає за зібрану допомогу.

Всього за тиждень через Центр пройшло кількасот біженців. Одним допомагають дістатись до родичів, інших влаштовують у санаторії або ж родини. Деякі приїжджають зовсім без речей та грошей.

Допомогти цим людям може кожен. Достатньо зайти на сторінку Української Біржі благодійності та зробити один клік. У таборі кажуть: будь-яка допомога не буде зайвою.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: