У центрі Києва триває прибирання і ремонтні роботи

Вікна 22:00

Тарифи на газ для українців злетять в середньому на 73 відсотки. Про це повідомив журналістів міністр фінансів України Олександр Шлапак. Очікується, що підвищення почне діяти за місяць. Водночас, за словами міністра – це не останнє подорожчання. Тарифи на газ будуть зростати впродовж наступних 4-х років.

Водночас центр Києва відновлюється і ремонтується.

«Угода не може бути денонсована в такий поряд, як це зроблено захотів відмінив захотів погодився я б на місці нашого уряду подумав, а чи не варто нам тоді в односторонньому порядку денонсувати газові угоди 2009 і поговорити про іншу ціну газ», – сказав міністр фінансів України Олександр Шлапак.

На самому Майдані та навколо нього цілий день триває прибирання і ремонтні роботи. Найактивніше триває робота на Інститутський. Там відновлюють розбитий тротуар, кладуть цеглу з Майдану.

Триває прибирання і Будинку профспілок. Там розбирають величезний телеекран. Продовжують наводити лад і на Грушевського. Туди привезли новеньку тротуарну плитку. Побілішала і колонада біля стадіону Лобановського. Професійні висотники знімають згорілі ліхтарі шліфують від старої штукатурки частини колонади, і теж обіцяють скоро закінчити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: