У Харкові люди виступили за федералізацію

Вікна 22:00

У Харкові люди вийшли під стіни обладміністрації і влаштували своєрідний мітинг за федералізацію. Харків подробили на райони, а вулиці намагалися приєднати до сусідніх областей. За всім мовчки спостерігала міліція.

Салтівка виходить зі складу Харкова, вулиця Полтавський шлях вимагає увійти до складу Полтави, а головна магістраль, вулиця Сумська, вимагає приєднання до міста Суми. Харків’яни стомилися від політики й агресії.

«Салтівка – один з найбільших районів Харкова, Ви думаєте, назбираєте підписів? – Назбираємо! Кажуть, що там… Ну, центр у нас така адміністративна структура, а Салтівка – це більш спальний район. Чому спальний район має допомагати центру, а центр має допомагати Салтівці?! Яка різниця! Можна країну ділити, як хочемо!» – каже лікар-неонатолог Наталя Ковтун.

Учасники акції закликають харків’ян бути не байдужими й навіть розпочали збір підписів. Проте не всі містяни підтримують ініціативу.

Збиратимуться будуть, аж допоки їхні вимоги не будуть виконані. Проте діятимуть виключно мирним шляхом: без погромів, штурмів та кровопролиття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: