Снігова катастрофа у Східній та Південній Україні

Східна та Південна Україна страждає від снігових заметіль. Єдині, хто радіють сніговій заметілі – діти, і тварини. В Харкові вивели нові породи – сибірського бульдога та сибірську таксу.

В Одесі люди цілу ніч, не чекаючи поки на порятунок прийдуть надзвичайники, об’єднувалися в соцмережах і витягали одне одного з заметів. Не місто, суцільний фільм-катастрофа про кінець світу.

Доводилося рятувати навіть вагітну, до якої не могла виїхати ні швидка, ні МЧС. Проте люди власними зусиллями врятували ситуацію.

«Уррррра! Жінка з Паркової, вже народила! Хлопчика! 3200! Машину люди на руках винесли! Пишаюся взаємодопомогою і виручкою одеситів! Одеса, з поповненням Тебе, Хлопчик сьогодні народився!»- тішаться одесити у соцмережах.

Проте найбільша хуртовина пройшлась Миколаєвом – тут снігопад теж повністю паралізував місто. Миколаїв урятували самі миколаївці, які самотужки виштовхували зі снігу мікроавтобуси та вантажівки.

Та навіть, одному з миколаївців удалося зафіксувати дуже рідкісне явище – блискавку під час хурделиці.

На заміських дорогах по всьому українському півдневі теж суцільне жахіття. На трасах стоять сотні автомобілів, яких витягають МЧСівці.

Далі на схід буря втрачала силу, і з апокаліпсису перетворювалася просто на великий сніг, під Новий рік. У Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові складнощі на дорогах були, втім усе вже їде.

Тож рятувальники просять, поки доріг на Півдні країні не почистять, на машина не виїжджати. Бо тільки за минулу добу вони повитягали з заметів понад дві з половиною тисячі транспортних засобів. Столицю сніжне лихо цього разу має оминути.

«До пунтків обігріву направлено 5000 людей. До Києва циклон не дійде. Він пройде Харківської і Полтавської областю і за цю добу він повинен покинути Україну,»- каже голова держслужби з надзвичайних ситуацій України Сергій Бочківський.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: