Російське телебачення з директора миколаївського зоопарку зробило екстреміста

Вікна 22:00

Російське телебачення не припиняє інформаційної війни проти України. Не цураються ніяких способів. Та й фактів не перевіряють. У неласку в російських журналістів втрапив очільник Миколаївського звіринцю. Його скомпрометували у програмі «Воскресное время». 

Перший російський канал ширить у масах відверті побрехеньки про Євромайдан. Кажуть, революція по-українському – то заслуга американських спецслужб. А вчили вони українських екстремістів на єгипетському досвіді.

Володимир Топчий – директор Миколаївського зоопарку. Про те, що став за страхопуда для росіян, дізнався від товариша. Сюжет той побачив аж у німецькому Ганновері.

«И говорит, я только что чуть с дивана не упал, мне, говорит, моя жена сказала, что ты террорист, и мы присмотрелись и, действительно, увидели тебя по главной новостной программе российского телевидения. Мне, конечно, было крайне лестно попасть в «отцы» террористического движения и создания Майдана», – розповідає директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій.

Насправді чоловік – аполітичний. Ні на київський, ні на миколаївський Євромайдан ногою не ступив. А на тепер уже «скандальному» фото – він у кабінеті з відвідувачами зоопарку. Домовляється про волонтерську допомогу. Та далі полеміки справа не зрушить. Судитися з російським телебаченням Володимир Топчий не планує. Каже, намарно.

Директор місцевого телеканалу звинуваченнями росіян у свій бік обурений.

«Завжди тут шукали компроміс, а не готували штурмові бригади. Я думаю, що це стане черговий привід для того, щоби зафіксувати факт, як працює ця пропаганда», – сказав директор телеканалу «Так-ТВ» Гліб Головченко.

На відміну від «зіркового колеги-екстреміста» директор «Так-ТВ» вирішив оголосити Першому каналові війну.

«Це буде офіційна реакція нашого телевізійного каналу і ми маємо надію, що нас підтримає Національна спілка журналістів України і незалежна асоціація мовників, тому що ми вважаємо, що такі факти пропускати неможливо», – заявив директор телеканалу «Так-ТВ» Гліб Головченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: