Тігіпко, Тимошенко та Порошенко не визнали «референдум» на Сході

Вікна 22:00

Кандидати в президенти не визнають «референдуму» на Сході. Сергій Тігіпко назвав його звичайним соцопитуванням, а Петро Порошенко пообіцяв зініціювати на Донбасі ще одне опитування після виборів 25 травня.

Він не визнає Східного референдуму, але з парламентської трибуни закликає зрозуміти жителів Донбасу – те, що люди таки пішли голосувати на незаконний плебісцит, Сергій Тігіпко називає «криком душі» й просить колег-депутатів припинити Антитерористичну операцію, бо ж вона лише загострює ситуацію.

«Ну, в кінці кінців давайте підемо на зустріч одне одному, згадайте, в Югославії йшов чітко такий же сценарій. 130 тисяч людей загинуло, загинуло, більшість – мирні люди були», – сказав кандидат у президенти України Сергій Тігіпко.

Про те, що наухвалювала Верховна Рада в Києві, Юлія Тимошенко поїхала розповідати на Харківщину. Також вихвалювала закони про спрощення візового режиму з ЄС і роздавала автографи.

У самому Харкові білосердешну зустрічали не лише прихильники. Хтось із містян приніс на агітаційний мітинг плакат із написом «Качанівська колонія чекає на тебе».

Гостинність Харкова завтра перевірить ще один кандидат у президенти – Петро Порошенко. А перед тим у столиці він влаштував зібрання своїх агітаторів. Ще раз нагадав їм свою передвиборну кампанію і поскаржився на конкурентів.

«За кілька днів вилучили 2 мільйони накладу газет з наклепом», – сказав кандидат у президенти України Петро Порошенко.

Референдум на Сході він теж вважає нелегітимним і не розуміє людей, які підтримують розкол країни: «Там не працюють заводи, зупиняються підприємства, тому що блок пости не пропускають промисловість – машини. Чим вони годуватимуть людей – зброєю?»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: