Тимошенко погрозила російському президентові кінцем його режиму

Вікна 22:00

Претенденти на вільне президентське крісло обрали позицію критиків. Щоправда, критикують – кожен своє. Наприклад, Юлія Тимошенко має що сказати Володимирові Путінові, тоді як Сергій Тигипко незадоволений Євроспілкою.

Юлія Тимошенко звернулася до Володимира Путіна. Лідер «Батьківщини» каже – російський президент персонально відповідає за смерті українців на сході.

«Я считаю Владимира Путина, который ведет необъявленную войну против Украины лично ответственным за эту ситуацию. Сейчас я обращаюсь прямо к нему. Наша борьба – это не борьба с народом России, мы боремся против ваших имперских амбиций. Война навязана Украине – станет концом вашего режима. Не сомневайтесь, мы победим», – сказала кандидатка в президенти Юлія Тимошенко.

Королевська біля захопленої будівлі донецької ОДА у колі міліціонерів поспілкувалася з сепаратистами і представниками самопроголошеної народної республіки. Своїх вимог вони їй не оприлюднили.

«Знаю Донецк, знаю Луганск, я в красном луче родилась, несколько сот км, даже меньше. Ну не такое у нас настроение у людей. У нас трудолюбивые люди», – сказала кандидатка в президенти Наталя Королевська.

Сергій Тигипко заявляє, що українське керівництво не досить жорстко відстоює свої інтереси в діалозі з міжнародними фінансовими організаціями та ЄС, аби отримати обіцяні гроші. Україна зі свого боку виконала всі зобов`язання, зокрема в законодавчій царині, а грошей так і не отримали, ні від Європи, ні від МВФ.

«Европой нам была обещана материальная поддержка. Пока же сегодня от ЕС Украина не получила необходимой поддержки. Одни тарифы, поднятия тарифов на коммунальные услуги чего стоят. Я считаю, что правительство не достаточно жестко себя ведет с ЕС и МВФ», – сказав кандитат у президенти Сергій Тигипко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: