Ще 150 українських військових, тримаючи державний прапор, покинули Крим

Вікна 22:00

З українським прапором та зі слізьми вони покидають Крим. Українські військові продовжують виїжджати на материк. Сьогодні півострів лишили близько 150 військових. Вони несли службу у складі 36-ї бригади берегової оборони у Перевальному, що під Сімферополем.

Перша група військових прямує колонами до автобусів. Попереду несуть державного прапора. Інші в цей час перевіряють речі в нашвидкуруч зібраних наплічниках та чекають своєї черги займати місця. У руках, у валізах, в бусі – всюди синьо-жовті прапори, які ні за що не залишать окупантам. Останні хвилини разом. Військових зі сльозами на очах проводжають їхні родичі та друзі. Чоловіки теж плачут. Та попри важке розставання дух у вояків бойовий.

Кінцевий пункт призначення – Одеса. Доки визначатимуть місце дислокації, вояки житимуть у місцевому санаторії. Із собою забирають усі атрибути своєї військової частини, головне – бойовий прапор.

За словами командування, і серед їхніх військовиків є такі, які залишаються тут та служитимуть уже іншій державі. Вони їх не засуджують. Але самі йдуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: