Випуск від 29.12.2017 (22:00)

На Луганщині СБУ затримала бойовика терористичної організації ЛНР, який брав участь у допитах полонених українських військових. Зараз у Печерському суді Києва йому обирають запобіжний захід.

Ігор Козловський, відомий науковець і релігієзнавець, пробув у полоні терористів майже 2 роки. Думки про родину та роботу не дали викладачеві Донецького університету занепасти духом.

Україна лідирує у Європі за смертністю на дорогах. Урядовці пропонують посилення штрафів та обмеження швидкості, але всі ці ініціативи не працюватимуть через відсутність системи контролю.

У штабі АТО повідомляють про 2 обстріли українських позицій з гранатометів та стрілецької зброї на околицях Верхньоторецького та шахти Бутівки. Крім того, українські сапери щодня викопують ворожі міни, на деяких позиціях за день можуть дістати навіть до півтисячі.

У центрі Києва сталася сутичка між активістами та забудовником через скандальне будівництво на вулиці Мічуріна, 44. Не обійшлося без каміння, димових шашок та сльозогінного газу.

За три дні до Нового року “Вікна” поцікавилися, чого бажають українці в новорічну ніч. Як виявилося, люди загадують миру, високої гривні та низьких тарифів.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 29.12.2017 (18:00)