Випуск від 14.03.2018 (17:30)

Національний банк України планує замінити паперові гроші на металеві. Нові монети номіналом у 1, 2, 5 та 10 гривень планують випускати поступово, протягом наступних двох років.

У Тернополі польський студент, що приїхав на навчання, спалив український державний герб. Інцидент стався у ресторані: юнак зняв герб та кинув його у камін.

На Одещині троє псів алабаїв сильно покусали 71-річну жінку, внаслідок чого у неї почалося зараження крові. Наразі прогнози лікарів невтішні.

Під Києвом рух автомобілів паралізований через величезну калюжу. Затоплення сталося, тому що на цій ділянці не було зливових стоків.

Минулої доби у зоні АТО бойовики чотири рази порушували режим тиші: вони стріляли із 82-міліметрових мінометів та великокаліберних кулеметів. В результаті обстрілів один військовий був поранений.

Велика Британія висилає 23-х диппредставників назад до Росії. Крім того, Лондон зупиняє двосторонні контакти з РФ на високому рівні — скасовує візит російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель залишається на своїй посаді ще на один термін. Її кандидатуру підтримали 364 депутати Бундестагу.

Помер всесвітньовідомий британський фізик та вчений Стівен Гокінг. У своїх наукових працях він намагався зрозуміти, як влаштований Всесвіт, та вивчав теорію чорних дірок у космосі.

Уряд України заборонив українським спортсменам виступати на будь-яких турнірах, що проводяться у Росії. Таким чином, Україна разом із низкою інших країн бойкотуватимуть російський етап Кубка світу з біатлону.

Міністерство охорони здоров’я скасувало застарілі норми. Серед них наявність медичної картки при вступі до навчальних закладів та талони на прийом до лікарів.

РАБ-тариф все ж таки запрацює, незважаючи на критику громадськості. Втім, в уряді зазначили, що таке тарифоутворення може погіршити конкурентоздатність української економіки.

В Україні 15 тисяч дітей щороку отримують діагноз глухота. Тим часом в цивілізованих країнах світу слух дітям повертають вже в перший рік життя.

Докладніше про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.03.2018 (22:00)