Прокурора Дніпропетровської області звільнили

У Дніпропетровську за кермом чужого авто ще й напідпитку спіймали одного з керівників Дніпропетровської обласної прокуратури — Вадима Білого.

Громадські активісти, які спільно з працівниками ДАІ патрулювали місто, помітили його, і вже за кілька кварталів Audi спинили.

Прокурор запевняв правоохоронців, що алкоголю не вживав, однак підтвердити це на алко-тестері у присутності багатьох свідків — категорично відмовився.

Коли прокурор побачив журналістів, як одразу ж у нього прихопило серце. Білому викликали швидку, однак приводу для шпиталізації лікарі не знайшли.

На чийому авто їхав пан Білий на разі невідомо, адже номери Audi не зареєстровані і документів на авто у прокурора не було. До того ж, усередині салону правоохоронці знайшли кілька кримських номерних знаків, які теж не з цього авто.

Прокурора доправили до райвідділку, де проти нього склали одразу три адмінпротоколи: за кермування у нетверезому стані, без водійських прав та з незареєстрованим номером автомобіля. Вже по обіді за дорученням Генпрокурора Яреми – Вадима Білого з прокуратури звільнили.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: