PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Ind3dy5zdGIudWEvdmlrbmEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Допоможіть Кирилові повернути слух!

18.05.2015

В Україні сьогодні налічується 186 000 дітей-інвалідів з проблемами слуху. Кожна дитина, яка хоче розуміти світ, повинна чути. Слух пов’язує нас із рідними, близькими, друзями. Дозволяє сприймати звуки навколишнього середовища, музику. Він служить для прийому інформації, для оволодіння знаннями, для соціальної комунікації. Давайте разом подаруємо дітям радість почути цей світ!

Першою дитиною, якій завдяки проекту #Sound_of_Hope ми зможемо купити слухові апарати, став Кирило Дячук. У Кирила вада слуху вроджена. Перший тривожний дзвоник пролунав, коли йому виповнилося 3 роки. Мама Кирила побачила, що він недочуває, не реагує на звернення, не відповідає на запитання. Після неодноразових звернень до лікарів та багаторазових обстежень дитини, проблему зі слухом було виявлено тільки у звичайній обласній лікарні м. Біла Церква. Зовсім випадково тамтешній лікар звернув увагу, що дитина так на нього дивиться, наче зчитує з губ усі слова. І потім почалися перевірки під наркозом, страх і паніка за дитину! Після першого призначення слухових апаратів батьки Кирила придбали їх самостійно! Як згодом з’ясувалося, зовсім не ті, які були необхідні для повноцінного розвитку дитини! Йшли роки, дитина росла. Кирило почав все навкруги розуміти і у нього з’явилися зовсім недитячі питання: «Чому я? Що я поганого зробив, що я повинен носити апарати?»

87c016a39a279e48366b9cff14f8beed1e88ab99_sm-(1)

Після садка Кирило навчається у спеціалізованій школі, бо він не потягнув би у своїх слухових апаратах навчання! Зараз із ним у класі навчаються діти, які зовсім не розмовляють, а спілкуються на жестах. Кирило кожного дня повертається додому сумним, бо для нього життя у повній тиші неможливе!

І мама Кирила вирішила, що поки не буде на 100% певна, що у її дитини немає жодного шансу на повноцінне життя, то і тоді не буде здаватися. І вона знайшла потрібні слухові апарати, які її син не хотів знімати, бо він не тільки все чув, але й розумів усе! А далі з’явилось болюче питання, де взяти кошти на їх придбання.

Минулого року у Кирила народився братик, і мама з малечею пішла в декретну відпустку. Батько хлопчика працює на заводі Антонова, отримує мізерну зарплатню. Хороші слухові апарати коштують дорого. Для сім’ї Кирила це великі та непідйомні кошти. «Дуже часто після випуску новин, де дітки потребують допомоги, висилали з чоловіком кошти хворим. Небагато, але ж, як кажуть, зі світу по нитці… Тепер і я прошу допомогти моєму синові!», – написала Ганна, мати Кирила, у своєму листі-зверненні.

До Благодійного проекту #Sound_of_Hope приєднався Центр слуху ТОВ «Беттертон» (слухові апарати «Starkey Hearing Technologies» США), який став Ангелом проекту та надає слухові апарати для діток за спеціальною ціною зі знижкою.

ПІБ: Дячук Кирило Олександрович, 14.09.2006 р.

Місто: Київ

Діагноз: нейросенсорна туговухість 2,3 ступеня

Проект здійснює БФ «Свічадо»

Допомогти Кирилові можна ТУТ!