Выпуск 16 | 15.12.2018 | Сезон 1

Сьогодні в програмі Ультиматум в 16 випуску від 14.12.2018 ви почуєте історію про забобони та їхній вплив на сімейне життя. Жінки дуже загадкові створіння – вони можуть проїхати на червоне світло, але в будь-якому випадку зупиняться, якщо дорогу перебіжить чорна кішка. Невже забобони можуть так впливати на життя?

Сьогодні до студії прийшли герої проекту Андрій і Олеся. Вони живуть в постійній містиці – дружина настільки сильно вірить в пристріт і поганий вплив, що обставила всю квартиру різними захисними предметами. Андрій каже, що в їхньому житті все було чудово, поки дружина не захопилася окультизмом – вона навіть у тарілку з борщем сипле пісок і якісь корінці. Така поведінка дружини вводить чоловіка в шок, адже той не розуміє, навіщо Олесі таке витворяти. Чоловік втомився від такого життя, і звинувачує свою дружину в тому, що через її захоплення магією, руйнується їхнє сімейне життя. Андрій висуває Олесі ультиматум – вона повинна припинити свої чаклунські експерименти, поки не нашкодила власній родині. Чоловік щиро хоче повернути в їхню сім’ю нормальні стосунки.

Водночас, в шоу Ультиматум від 14.12.2018 Олеся звинувачує чоловіка в тому, що той занадто категоричний та не бачить очевидних речей, які дійсно впливають на життя. Вона вірить, що на їхні проблеми в сім’ї впливають сили ззовні, з якими вона веде боротьбу за допомогою магії. Жінка стверджує, що вона не просто захоплюється магією, а робить ті речі, які людина сама вирішити не може. А в борщ вона підсипає чоловікові те, що допоможе йому вирішити проблеми з ерекцією. Олеся звинувачує чоловіка в тому, що він постійно висміює її захоплення магією і сприймає за божевільну. Вона висуває Андрієві ультиматум – той повинен почати поважати її захоплення і з розумінням приймати магічну допомогу.

Просто зараз, разом з експертами проекту, ми спробуємо розібратися з проблемою і знайти спільне рішення, яке допоможе подружжю помиритися та зберегти сім’ю. Хто ж в цій ситуації матиме рацію – забобонна дружина чи невіруючий чоловік? Дізнайтеся в 16 випуску програми Ультиматум від 14.12.2018 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Ультиматум 15 випуск від 07.12.2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: