PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Х/ф «Дозволь тебе поцілувати … на весіллі»

12.02.2014

Рік: 2014

Виробництво: «Грін Фільм»

Режисер: Марія Сергеєнкова

Актори: Марія Куликова, Ігор Ліфанов, Серафима Нізовская, Борис Щербаков, Михайло Трясоруков, Сергій Лосєв.

Минув рік після подій фільму «Дозволь тебе поцілувати … знову», в якій Власов з честю вийшов з історії з «генеральської онукою». Тепер він відновлений у військовому званні. Як і було обіцяно, Власов переведений з усім сімейством в частину «ближче до Москви». Ми зустрічаємося з нашими героями Григорієм, його коханої Наташею та дочкою Машею (Мухою) в той момент, коли вони заселяються в отриману квартиру. Вся сім’я щаслива та Власов говорить про те, що тепер на новому місці служби і в новій квартирі можна і про весілля подумати. Пропозицію-то він зробив давно, а от з переїздами та зміною місць служби до офіційного одруження часу й не знайшлося. «Дозвольте запросити тебе в ЗАГС», – заявляє Власов.

І почалася «передвесільна» круговерть: де в новому полку знайти весільний лімузин, коли кругом тільки військові «ГАЗ-ики»? Як встигнути на примірку весільного плаття, не пропустивши «загальна побудова» і хто, зрештою, буде «подружкою нареченої», коли кругом тільки одні чоловіки? А тут ще Власов раптово приревнував Наташу до молодого та вельми симпатичному начальника фіз-підготовки та спорту – капітана Молодцова. Та й Наташа незадоволена – випадково дізнавшись про «парубочу вечірку», яку нібито влаштовує сам «товариш Генерал»! Весілля під загрозою зриву, між Наташею та Власовим літають «грім і блискавки» … І тільки вічний оптиміст Муха, як завжди, врятує ситуацію, і помирить ні в чому не винних один перед одним закоханих. Та буде весілля!