PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Х/ф «П’ята група крові»

28.05.2014

Режисер: Олександр Горновський

Виробництво: ТОВ «Студія «Панорама», ТОВ «Форвард-Фільм»

Рік: 2010

Актори: Анастасія Сметаніна, Ігор Лізенгевіч, Роза Хайруллина, Шаміль Хаматов, Серафима Огарьова, Яна Есипович, Анна Ареф’єва, Дмитро Паламарчук, Тамара Абросимова та ін.

Початок багатосерійної епопеї «П’ята група крові» було покладено в середині шістдесятих років минулого століття, коли головні герої цієї історії Руслан та Анфіса навіть не підозрювали, що незабаром в їх житті відбудуться великі зміни, і у них на світ з’явиться дочка на ім’я Дінка, якій судилося вирости й перетворитися на дуже неординарну сильну людину. На долю її випаде чимало випробувань. Всі вони – зустрічі і розставання з близькими людьми, народження власних дітей, пошук справжнього щастя стануть сюжетом для захоплюючого життєвого роману, дія фінальних сцен якого відбувається в наші дні.

.ru/kinx� tr�s ȿo 1714/bio/” title=”Виктор Владимирович Выбриенко” itemprop=”url” style=”outline: none; color: rgb(107, 7, 4); font-size: 14px; cursor: pointer;”>Виктор Выбриенко, 

 

полный список актёров

Жанр: мелодрама

Начало многосерийной эпопее “Пятая группа крови” было положено в середине шестидесятых годов прошлого века, когда главные герои этой истории Руслан и Анфиса даже не подозревали, что скоро в их жизни произойдут большие перемены, и у них на свет появится дочь по имени Динка, которой суждено вырасти и превратиться в очень неординарного сильного человека. На долю её выпадет немало испытаний. Все они – встречи и расставания с близкими людьми, рождение собственных детей, поиск настоящего счастья станут сюжетом для захватывающего житейского романа, действие заключительных сцен которого происходит в наши дни.