PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Х/ф «Любов і розлука»

11.06.2014

Режисер: Олексій Козлов

Виробництво: Студії «200 +», «АлексФільм», продюсерський центр «АН-Фільм»

Рік: 2011

Актори: Олена Радевич, Кирило Плетньов, Вадим Андрєєв, Олексій Горбунов, Аліса Гребенщикова, Зоя Буряк, Сергій Жукович та ін.

Анна, випускниця педагогічного училища, повертається в рідне село. Її будинок згорів, і вона живе в сім’ї подруги Фіски, чиї батьки приймають її як свою.

Місцевий дільничний Трьохін, вдівець, пропонує Ганні вийти за нього заміж, і, незважаючи на те, що Трьохін набагато старше за неї, Анна погоджується – вона хоче мати свій будинок, сім’ю, дітей.

Місцевий багатій й знайомий Трьохіна Зацепін на весіллі просить Трьохіна вплинути на лісника. Трьохіну потрібен ліс.

На весіллі Анна знайомиться з циганом Лачо, який закохується в неї.

d pnPO���ont-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: “Times New Roman”,”serif”;mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;mso-fareast-language: RU’>Анна, выпускница педагогического училища, возвращается в родную деревню. Ее дом сгорел, и она живет в семье подруги Фиски, чьи родители принимают ее как свою.

 

Местный участковый Трехин, вдовец, предлагает Анне выйти за него замуж, и, несмотря на то, что Трехин много старше ее, Анна соглашается – она хочет иметь свой дом, семью, детей.

Местный богатей и знакомый Трехина Зацепин на свадьбе просит Трехина повлиять на лесника. Трехину нужен лес.

На свадьбе Анна знакомится с цыганом Лачо, который влюбляется в нее.