PCEtLSA8c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMjQ5Ig0KZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJTVEJfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ic3RiLnVhIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMTEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4gLS0+

Правила анкетування для Супербабусі

Фактом заповнення на сайті www.stb.ua і надання ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» (далі – Телеканал) Анкети (далі – «Анкета»), я підтверджую своє повне розуміння, згоду з викладеним нижче:

Я даю згоду добровільно взяти участь в телевізійній телепередачі «СУПЕРБАБУСЯ» (далі – Телепередача) згідно правил, встановлених Телеканалом. Телеканал (або інша уповноважена Телеканалом особа) не зобов’язаний залучати мене до участі в Телепередачі, оскільки анкета є заявкою на участь. Телеканал (або інша уповноважена Телеканалом особа) одноосібно визначає особистості претендентів, які допускаються до участі в Телепередачі, і не повідомляє інших претендентів про недопуск  до участі в Телепередачі. Рішення Телеканалу (або іншої уповноваженої Телеканалом особи) про допуск/недопуск мене до Телепередачі є остаточними, оскарженню і роз’ясненню не підлягають. Якщо я буду відібраний для участі в телепередачі, мені буде запропоновано підписати угоду, підписання якої є обов’язковою умовою допуску до участі в Телепередачі. Телеканал не зобов’язується і не може бути зобов’язаним здійснювати виплати у зв’язку з участю в Телепередачі.

Конфіденційна інформація Телеканалу – вся інформація, яка стосується Телепередачі, процесу або результату кастингів, співбесід, крім тієї, яка була публічно повідомлена в ефірі Телеканалу. Конфіденційна інформація не підлягає розголошенню, використання мною, в іншому випадку я зобов’язуюсь відшкодувати завдані Телеканалу збитки.

Всі відомості, викладені мною в Анкеті, або надані мною Телеканалу додатково, є достовірними, нетаємними. Я надаю згоду і дозвіл на перевірку, збір Телеканалом будь-якої інформації про мене, а також використання, в т.ч. – опублікування такої інформації. У разі виявлення хибності, неповноти інформації, яка надана або буде надана мною, Телеканал (або інша уповноважена Телеканалом особа) матиме право відмовити в подальшому розгляді Анкети, відсторонити мене від участі в Телепередачі, або не допустити до такої участі (я зобов’язуюсь відшкодувати Телеканалу збитки, понесені в зв’язку з викладеними вище обставинами).

Я надаю Телеканалу згоду і дозвіл використовувати мої персональні дані (а також третіх осіб, що доручили мені надати їх дані Телеканалу), і обробляти їх усіма можливими способами, (в т.ч. – накопичувати, зберігати, розповсюджувати, знищувати, здійснювати обробку усіма необхідними для досягнення мети способами) (з правом передачі права використовувати дані третім особам, з правом ознайомлення необмеженої кількості осіб) з будь-якою метою, без обмеження терміну зберігання, з включенням або без включення в бази персональних даних. Я в повній мірі і документальній формі ознайомлений (а) зі своїми правами, передбаченими законодавством України. Я підтверджую, що не вимагаю (і не буду вимагати в майбутньому) направлення мені повідомлень про обробку, передачу третім особам даних про мене, враховуючи творчий характер використання таких даних Телеканалом. Я гарантую, що всі особи, персональні дані яких мною вказано в Анкеті, повідомлені про власника персональних даних, мету обробки і надали свою згоду на таку обробку.

Анкета поверненню мені не підлягає (незалежно від допуску або недопуску мене до участі в Телепередачі); я надаю Телеканалу дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок моєї участі в співбесіді, кастингу і Телепередачі, на використання фото, відеоматеріалів, наданих мною, використання фото-, відео-, аудіо- матеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу), використання зображення, голосу будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі) без обмеження в часі і території використання (з правом передачі третім особам).

Я гарантую, що володію достатніми повноваженнями для заповнення, надання Анкети, надання прав і дозволів, угод, які вказані вище, що не порушує прав третіх осіб. Надані мною гарантії та дозволи є дійсними, інакше Телеканал матиме право вимагати відшкодування завданих збитків.

Я підтверджую, що мені виповнилось 18 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: