Звана вечеря | 25.07.2020 | Звана вечеря

У шоу Звана вечеря 2020 1 випуск від 25.07.2020 візьмуть участь четверо неординарних героїв. У всіх учасників цікаві захоплення та кардинально різні погляди на життя. У проєкті СТБ за одним столом зустрінуться фермер Артем Семенов, епатажна блогерка Анастасія, скандальний ревізор Максим і спадкова травниця Юлія. Мерщій вмикайте шоу Звана вечеря на СТБ – буде дуже цікаво!

Першим гостей зустрічатиме фермер Артем Семенов, який у минулому був травесті-дівою Урсулою. Своїх гостей Артем пригощатиме виключно натуральними стравами, а на десерт порадує яскравим виступом.

У 1 випуску Звана вечеря ревізор Максим Несміянов частуватиме гостей дуже бюджетною вечерею. Страви готуватиме з продуктів, які придбає в супермаркеті всього за 9 копійок. Чи оцінять конкуренти таку економію? Дізнайтеся у гостинному шоу СТБ Звана вечеря. А спадкова травниця Юлія пригощатиме суперників трав’яним чаєм, головним компонентом якого є справжній мухомор. Чи погодять гості скуштувати небезпечний напій? Відповідь – просто зараз!

А яку вечерю приготує епатажна блогерка Настя? Хто з учасників отримає найвищі оцінки та стане переможцем? Не пропустіть найцікавіше – дивіться онлайн проєкт Звана вечеря 2020 випуск 1 на СТБ.

Дивіться онлайн Звана вечеря – всі випуски

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: