Весільні драми | 20.11.2020 | Сезон 1

Дивіться онлайн прем’єру скриптед-реаліті проєкту СТБ Весільні драми 1 випуск від 20.11.2020 на сайті телеканалу СТБ та дізнайтеся драматичну історію наречених Насті й Івана.

Майже три роки закохані живуть душа в душу, не сваряться та намагаються у всьому підтримувати одне одного. Ідеальні стосунки, що ж тут скажеш! Однак їхній парі не вистачає одного – весілля. Принаймні, так вважає Анастасія. Дівчині вже 30 років, і вона впевнена: Ваня – її доля. Проте хлопець не спішить робити коханій пропозицію руки та серця. Мовляв, потрібно ще пожити для себе, організувати весілля, відкласти на нього кошти. Настя в 1 випуску реаліті Весільні драми вирішила взяти ситуацію у свої руки та запропонувати Вані одружитися з нею. На подив дівчини, він відмовився та швидко змінив тему розмови. Скандалу було не уникнути…

Чи наважиться Іван таки одружитися з Настею? Яка новина змусить дівчину плакати гіркими слізьми? І чому на заваді щастя хлопця стане його брат? Не пропустіть – дивіться онлайн скриптед-реаліті проєкт СТБ Весільні драми 1 випуск від 20.11.2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: