Кохані. Коханці | 25.12.2020 | Сезон 1

Дивіться онлайн скриптед-реаліті Кохані. Коханці 1 пілотний випуск від 25.12.2020! Разом із Надією Мейхер дізнайтеся відповіді на одвічні запитання: які причини зради, чи варто пробачати невірність коханій людині та як пережити обман найближчих!

Сергій та Іванна разом уже 15 щасливих років, і за цей період вони встигли стати для своїх друзів справжнім еталоном міцного шлюбу. Пройшло стільки років, але чоловік не перестає тішити кохану квітами без причини, а жінка намагається підтримувати коханого у всіх починаннях. Але всю романтику героям 1 випуску Кохані. Коханці псує одна проблема – відсутність дітей. Іванна марить стати мамою. Ба більше, материнство для неї стало ідеєю-фікс. Тому вже протягом двох років пара займається інтимом не тоді, коли є бажання, а тоді коли треба… Сергій зважливіше ставиться до цієї ситуації, та навіть готовий удочерити чи усиновити дитину. Але такий вихід не влаштовує жінку.

Від постійних конфліктів щодо питання батьківства Сергій тікає на роботу та з головою занурюється в справи. І не тільки – на одній із зустрічей його зацікавила 20-річна студентка Вероніка, яка дуже схожа на Іванну в студентські роки. Між парою пробігає іскра, адже дівчина завжди життєрадісна, усміхнена на не навантажує чоловіка постійним негативом. Проте чи довго протримаються їхні стосунки? Покаже реаліті Кохані. Коханці 1 пілотний випуск від 25.12.2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: