Я соромлюсь свого тіла

Людмила Шупенюк

Спеціалізація: акушер-гінеколог.

Сім’я Людмили – справжня династія лікарів. Крім неї, у лікарні працюють і мама, і тато, і сестра. Спочатку вона через це не хотіла пов’язувати своє життя з медициною, але все-таки з часом зрозуміла, що це – її покликання. Зараз Людмила – лікар вищої категорії.

Проект «Я соромлюсь свого тіла» зацікавив Людмилу своєю унікальністю.

«Він асболютно не шаблонний, – запевняє акушер-гінеколог. – Проект показує глядачам, що є лікарі, які готові розмовляти з пацієнтами і готові до них прислухатися. Він дає зрозуміти людям, що з лікарем можна говорити про все і отримати кваліфіковану допомогу».

Людмила переконана, що специфіка лікарської роботи полягає в умінні не ставити незручних болючих питань, щоб зайвий раз не ранити пацієнта. Тільки ось специфіка телебачення – як раз таки в протилежному, адже інакше глядача не змусиш задуматися.

«Цінність проекту в тому, що це, мабуть, єдина програма, де хвороби розглядаються у всіх площинах, – каже Людмила. – Починаючи від причини і встановлення діагнозу і закінчуючи варіантами лікування та профілактики. Причому я впевнена, що такий необхідний і складний у подачі продукт є цікавим, десь шокуючим, але все ж інтелігентним і життєствердним!»

Місто і місце роботи: жіноча консультація Центральної районної поліклініки Дніпровського району (Київ).

Досвід роботи: 27 років

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: