Я соромлюсь свого тіла

Про проект

Без-имени-1Як змінити своє життя на краще? Чи можна перестати соромитися хвороби, яка псує ваше життя? І, зрештою, чи реально від неї позбутися? На всі ці запитання дає відповіді новий проект каналу СТБ «Я соромлюсь свого тіла».

Зйомки проекту стартували восени 2013 року. Він створений на основі британського формату «Embarrassing Bodies». Дана програма спрямована на те, щоб змінити життя телеглядачів на краще.

Тепер звичайні люди можуть не тільки поділитися проблемами, які до цього часу вони намагалися ретельно приховувати , але й отримати кваліфіковану допомогу лікарів, яка допоможе їм почати нове життя. Наші фахівці розкажуть і покажуть, як боротися з хворобами, які прийнято вважати неестетичними і про які в суспільстві воліють не говорити.

У кожному випуску програми «Я соромлюсь свого тіла» будуть показані п’ять реальних людей з важкими захворюваннями. Четверо експертів шоу оглянуть пацієнтів в солідній київській клініці і направлять їх на лікування в спеціальні лікарні, де їм буде надана кваліфікована допомога.

Ми покажемо, що навіть складні проблеми зі здоров’ям можна вирішити – головне не боятися і звернутися до фахівців. Також ми розповімо українцям про різні захворювання, їх наслідки та способи лікування. Ми хочемо змінити ставлення жителів нашої країни до свого здоров’я і тіла!

Свяжитесь с нами по телефону: (044) 501-98-98, 501-98-99

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: