Я соромлюсь свого тіла

Софія Кравченко

Соні всього 12 років, але вона найвища в класі, і навіть у всій школі. Її зріст – майже 1 метр 90 сантиметрів, а розмір ноги – 46. Взуття їй шиють на замовлення і тільки по чоловічій колодці, бо найбільша жіноча – 45. Причину такого аномального росту дівчинки була не встановлено досі. Лікарям проекту на чолі з Катериною Безвершенко, до якої дівчинка прийшла на прийом, належало цю причину знайти, бо привід хвилюватися був. Такий аномальний ріст дитини може викликати, наприклад, пухлина гіпофіза.

Обстеження показали, що рівень гормонів Софії в нормі, ніяких новоутворень не виявлено, а, головне, зони росту закриті. Це означає, що юна пацієнтка може вирости максимум ще на 1,5 см. Розмір її взуття і зріст – не патологія, а природні дані.

Однак мама дівчинки допомогою проекту залишилася незадоволена. Жінка поскаржилася, що її дочці не встановили брекети і не відкоригували зір. Катю Безвершенко така реакція здивувала, адже з озвученими проблемами стикаються багато підлітків. Щоб їх вирішити, немає необхідності ставати учасником медичного проекту.

Через кілька місяців ведуча зателефонувала матері Софії. Лікування доньки так і не почалося. Катя вирішила не залишати дитину в біді, і пообіцяла все ж допомогти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: