Випуск 1 | 27.09.2020 | Сезон 7

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 7 сезон 1 випуск від 27.09.2020 на сайті СТБ! Яка ціна здоров’я? І чого варте життя? Головний медичний проєкт країни повертається, щоб продовжити допомагати українцям долати страшні хвороби та насолоджуватися повноцінним життям.

Першим пацієнтом 7 сезону Я соромлюсь свого тіла стане 3-річний Славко, який понад усе на світі мріє ходити та бігати. У хлопчика вроджена патологія – діастрофічна дисплазія, через яку нижні кінцівки видозмінені й не можуть нормально функціонувати. Чи вдасться Валерію Ославському допомогти юному пацієнту? Дізнайтеся просто зараз!

У 1 випуску Я соромлюсь свого тіла продовжиться боротьба за життя 12-річної Ізабелли, у якої остання стадія ожиріння. Її вага досягла критичної позначки – 100 кг, і через це в дівчинки утворився букет із купи хвороб. Доля Белли вирішиться на консиліумі, на який зберуться найкращі баріатричні лікарі світу. Яким буде їхній вирок? Що чекає на дівчинку? Дивіться онлайн у програмі Я соромлюсь свого тіла 7 сезон 1 випуск на сайті СТБ!

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 2020

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: