Випуск 10 | 03.11.2019 | Сезон 6

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла-6 випуск 10 від 03.11.2019 на сайті СТБ і почуйте зворушливі історії від пацієнтів, які втратили надію на одужання!

Валерій Ославський розпочав новий прийом у головній клініці країни. І першою пацієнткою лікаря стала 34-річна Анна Воробйова. Життя жінки зіпсувала величезна пухлина на очах! Уже кілька років пацієнтка оббиває пороги лікарень, але все марно. Дерматологи, вірусологи, хірурги – ніхто не може зрозуміти, що сталося з Анею. Та чи зможуть експерти Я соромлюсь свого тіла сезон 6 знайти причину хвороби?

А Ілля Старостенко продовжує відчайдушно боротися за свою мрію – повноцінно ходити. Нагадаємо, через важке вроджене захворювання артрогрипоз у хлопчика викривленні нижні кінцівки. Щоб призначити правильне лікування, хірургу знадобилася пластикова 3D-модель ніг Іллюші. Рішення медика – потрібно перекручувати кістки пацієнта! Однак чи погодиться мама на болючу терапію? Дізнайтеся в медичному проєкті Я соромлюсь свого тіла–6 випуск 10 від 03.11.2019 на сайті телеканалу СТБ.

Дивитися онлайн всі випуски Я соромлюсь свого тіла

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 6 сезон випуск 9 від 27.10.2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: