Дивіться також
Выпуск 17 | 24.05.2018 | Сезон 5

17 випуск Я соромлюсь свого тіла-5 від 24.05.2018 буде присвячений надзвичайно складним пацієнтам, яким наші лікарі допомагають вже не один рік. Героями сьогоднішнього випуску стануть вже відомі вам – Слава Грицаєнко, Світлана Дроздова, Ірина Квасюк.
Проте на вас чекають і нові, просто шокуючі історії. Зокрема, історія Олега Гілецького. Львівський жебрак потрапив на прийом до нашої Катерини Безвершенко завдяки великому розголосу в соцмережах. Попри непросте життя, Олег не звик здаватися. Він доглядає за собою, як тільки може. Ніколи не просить милостиню, воліючи замість цього заробляти, збираючи картон та пляшки… Лікарі проекту Я соромлюсь свого тіла 5 сезон від 24.05.2018 обстежать Олега, аби з’ясувати, як позбавити його вади – великої пухлини на обличчі. Чи вдасться допомогти у біді тому, хто понад усе боїться лікуватися – дивіться у 17 випуску Я соромлюсь свого тіла 5 сезон.
А ще, сьогодні ми поставимо на ноги ще одного нашого пацієнта з надзвичайно трагічною історією. Ще підлітком Ігор Бондарчук потрапив під колеса потяга та втратив частину обох стоп. Ігор навчився мужньо справлятися з цією вадою. Хоча і кожен крок приносив йому страшенний біль. Але нам вдалося відшукати спеціалістів, котрі повернуть Ігореві здатність нормально ходити. Як саме? Дізнайтеся в програмі Я соромлюсь свого тіла 5 випуску 17 від 24.05.2018 просто зараз!

Дивитися онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон випуск 16 від 17.05.2018

Дивіться онлайн Я соромлюсь свого тіла 5 сезон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: