Україна має талант
Mind2mind

Подружжя Марина та Джеймс ― дует Mind2mind. Вона ― українка з Дніпра, він ― британець. А зустрілися вони в рейсі і тепер разом мешкають у Дубаї. У всьому світі Марину та Джеймса знають як пару менталістів. Менталізм ― це вид мистецтва, в якому артисти на публіці здійснюють психологічні експерименти з елементами телепатії, ясновидіння, телекінезу, а також гіпнозу.

менталисты на украина мае талант 2021

Марина: У Дубай я працювала в авіалініях стюардесою. І потім я зустріла Джеймса. Ми познайомилися у додатку для знайомств – все дуже просто. Я раджу всім!

Джеймс: Нам пощастило зустрітись, бо ми копія один одного. Ми думаємо однаково, в обох були невдалі стосунки і навіть у обох були тату з іменами колишніх. На третьому побаченні ми пішли до тату-салону, щоб стерти минуле. І з того моменту ми не розлучалися.

майнд ту майнд

Марина і Джеймс щороку виступають на Формулі-1 в Дубаї, були учасниками «Британія має талант». Вони об’їздили пів світу, але в Україну приїхали зі своїм талантом уперше.

Марина: Ніколи не виступали перед українськими людьми, тож для мене це дуже хвилююче. Мені важливо, що про нас подумають і як сприймуть.

украина мае талант 2021 менталисты

Для перформансу менталістів на сцені «Україна має талант» судді дістали абсолютно випадкові речі зі своїх кишень та сумок, щоб Марина спробувала вгадати річ та описати її. А Сергій Притула настільки увійшов в кураж, що навіть дав прочитати номер своєї картки…

украина мае талант 2021 менталисты

«Знаєте, я просто в ступорі, тому що ви для мене люди взагалі з іншої галактики! Я просто вражена!» ― сказала Ксенія Мішина і натиснула Золоту кнопку!

украина мае талант 2021 менталисты

Голосуйте за улюбленого учасника і беріть участь у розіграші крутих призів!

Video: Mind2mind

Дует менталістів Mind2mind - фіналісти Україна має талант 2021. Інформація про фіналістів Україна має талант 2021 дует менталістів Mind2mind