Україна має талант

Учасник «Україна має талант Діти-2» напише пісню для Дзідзьо

Найвеселіший член журі «Україна має талант Діти-2» Дзідзьо зізнався stb.ua, що попросив одного з учасників написати дял нього пісню. Можливим автором нової композиції для артиста стане Артем Харченко.

114A8496 копия

Читайте також: Артем Харченко: Мені важко далася моя пісня для ефіру

«За лаштунками я попросив Артема, щоб він написав для мене пісню. Я б дуже цього хотів. По-перше, це вже для нього якесь завдання, а, по-друге, який досвід! Боже, якби мене у 12 років хтось із відомих українських виконавців попросив написати пісню – я був би щасливий! Або хоча б так переживав за мене так, як я за нього! Звичайно ж, за пісню Артема я обов’язково віддячу», – поділився Дзідзьо.

Суддя також зазначив, що Артем – один з його фаворитів на шоу. За словами Дзідзьо, він інакше став оцінювати таланти учасників. Другого рік у суддівському кріслі змінив ставлення артиста до деяких виступів.

114A8688 копия

«Я був раніше дуже прісним. Думав, раз сам співаю, то талант – це співати. Але, коли я посидів в журі – я уважно придивився! Те, як дітки на пілоні ходять по повітрю і просто літають! Потім я спробував повторити елементи сам, але навіть до половини не зміг долізти, не кажучи вже про якісь трюки. Після цього я інакше подивився на танці, на пілон, гімнастику. Кожен талант по – своєму дивовижний », – сказав він.

Дивіться другий прямий ефір «Україна має талант Діти-2» вже зараз!

Video: Учасник «Україна має талант Діти-2» напише пісню для Дзідзьо

Найвеселіший член журі «Україна має талант Діти-2» Дзідзьо зізнався stb.ua, що попросив одного з учасників написати пісню. Можливим автором нової композиції для артиста стане Артем Харченко.

Читайте також