Маша Шевченко з Харкова вже довгий час займається повітряною гімнастикою, і тепер настав її час показати свій талант всій Україні. Для дівчинки ефектне мистецтво – це не просто хобі, а спосіб життя; адже цирк – другий дім учасниці. Маня, як називає себе артистка, зізналася, що в нелегкій цирковій справі мало людей, які доходять до кінця. Але такі люди учасниці не подобаються. «У мене є мрія: відкрити свій цирк і приводити туди дітей», – розповіла дівчинка.
Із перших рухів Маші на сцені стало ясно, що номер буде ризикованим і складним, бо артистка навіть не використовувала страхувальний трос! Через цей факт весь її виступ судді дивилися із завмиранням серця. Вони раз у раз схоплювалися зі своїх місць і навіть зойкували, переживаючи за дівчинку. В кінці виконання Ігор Кондратюк і Дзідзьо стоячи аплодували Маші.
Читайте також: Судді жорстко розкритикували учасника через фальшивий спів
«Я думала, у мене серце зупиниться, коли ти звідти падала. Я навіть встати не змогла – ноги не тримали. Браво! Бравісимо!» – висловила своє захоплення Слава Фролова. Дзідзьо обурився, що через учасницю йому тепер доведеться міняти футболку. До того член журі переживав за Марію, що аж сильно спітнів.
Чи вийшло у суддів роздивитися талант дівчинки, незважаючи на страх за її здоров’я, дізнайтеся у ВІДЕО: