Сюрприз, сюрприз!

Сергій Притула

Герой: Сергій Притула

Історія: про Сергія Притулу чув кожен з вас, але далеко не кожен знав, що він не тільки талановитий артист, але і людина з великим серцем. Іскрометний гумор шоумена заряджає позитивом глядачів, а також хлопців, які знаходяться в найгарячіших точках нашої країни. Тих, хто захищає українців, часом ціною власного життя. Не перший рік Сергій допомагає військовим в зоні АТО, правда, говорити про це не любить.

Волонтерською діяльністю ведучий займається близько десяти років. Більшою мірою допомагав дітям, збирав разом з колегами гроші на добудову дитячих будинків. Саме тоді зрозумів, що жити як раніше вже не зможе. Коли Україну торкнулися військові дії, зосередив всі сили на допомогу землякам в зоні АТО.

Ведучий написав пост у соціальній мережі, закликавши і інших бути небайдужими. Він збирав гроші на покупку тепловізора, бронежилетів, касок… А також особисто відвозив все на лінію фронту.

«Це обов’язок кожної тверезомислячої людини у нашій країні. У мене дитина ходить до школи, над головою не літають кулі. Тому що ця армія стоїть щитом за нас. Я вдячний, вдячність повинна бути конкретно виражена, я намагаюся висловити так. Приїхати, хлопцям привезти те, що їм потрібно, пару анекдотів розповісти, кашу з’їсти разом, подякувати особисто», – коментує Притула.

За час військових дій в Україні, за словами журналістів, Сергію вдалося зібрати близько 1 000 000 доларів.

Сюрприз: в студії проекту йому подякували військові, які стали друзями, колеги, для яких він є прикладом і гордістю. Але це було далеко не все! Які сюрпризи зворушили ведучого практично до сліз? Дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: