Сюрприз, сюрприз!

Оксана Засуха

Героїня: Оксана Засуха

Історія: Романа Засуху, чоловіка героїні, в 2014 призвали на службу і відправили у зону АТО. За деякий час зв’язок з Романом зник. Дружина і близькі почала пошуки, адже чоловіка повинен були повернутися додому, але цього не сталося. Друзі сім’ї знайшли у інтернеті відео, на якому Роман весь побитий і поранений знаходиться у полоні. Не довго думаючи, Оксана відправляється до гарячої точки, не знаючи напевно, застане чоловіка живим і, більш того, чи повернеться сама.

Керівник бойовиків, здивувавшись мужності тендітної дівчини, дозволив Оксані перебувати у полоні разом з чоловіком. Роман отримав поранення у стопу і Оксана робила йому перев’язки. Також дівчина вселяла віру в краще кожному українському полоненому.

Більше за місяць сім’я перебувала в ув’язненні. Оксана згадує: «умови були терпимі. Спати на підлозі – не так вже й страшно. У жах вводило інше – повна невідомість перед завтрашнім днем». Кожен день над головами в’язнів вибухали снаряди. «Ми жили від обстрілу до обстрілу» – згадує Роман.

Серед полонених Оксана була як ангел-охоронець. Коли починалося бомбування, жінка насамперед допомагала чоловікові дістатися до укриття, а потім, ризикуючи життям, попереджала інших (до верхніх поверхів, де лежали тяжко поранені хлопці, інформація про настання не дійшла). Всім, кому могла, жінка надавала посильну допомогу. Роман зізнається, що якби не Оксана, він не впевнений, що зміг би дожити до моменту звільнення. Через 40 днів, проведених в полоні, парі вдалося повернутися на батьківщину.

Сюрприз: за відважний вчинок Оксану Засуху очікував найромантичніший сюрприз осені. Який? Дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: