Сюрприз, сюрприз!

Микола Кінаш

Герой: Микола Кінаш

Хто висуває героя: Ольга Матковська

Історія: Ольга Матковська вважає провідника справжнім героєм, а він каже, що просто виконує свою роботу. Провідник першого вагона поїзда Львів-Варшава регіональної філії «Львівська залізниця» Микола Кінаш знайшов у купе гаманець з великою сумою валюти і повернув його власникам. Хоча на пошуки горе пасажирів, що вийшли з вагона у Кракові, у провідника було всього кілька хвилин.

Ми з чоловіком після приїзду до Польщі у постільній білизні вагона залишили гаманець, у якому були майже всі наші кошти на відпочинок, близько 700-800 євро, усі картки і документи. Коли провідник знайшов його на полиці, він бігав і шукав нас по всьому багаторівневому вокзалу Кракова, а знайшовши, тільки сказав: «Ну, як же ви так? Хіба так можна!», І відразу побіг далі. Ми не встигли навіть подякувати йому. У нас був справжній шок. Якби не Микола, чекали б, коли передадуть або привезуть нам гроші з України.

Випадок з Ольгою був особливим, адже Микола Володимирович побіг шукати жінку по станції у Кракові тільки тому, що добре запам’ятав ляльку, яку пасажирка везла з собою і весь час не випускала з рук. Ця лялька рідкісна, і зроблена була у Новій Зеландії. Варіант, що пасажири повернуться за гаманцем, навіть не розглядав, адже вагона вже переставили на іншу колію, а до відправлення на Варшаву залишалося менше 10 хв.

Сюрприз: чуйному чоловіку подякувала не тільки Ольга, але і його улюблений актор – Жан-Клод Ван Дам! Як це було – дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: