Сюрприз, сюрприз!

Галина Горяна

Героїня: Галина Горяна

Історія: у Галини Олександрівни головний девіз у житті: «Хочу! Можу! Буду!». Саме так вона і живе. Влітку 2016- го організувала у Києві клуб «Активне довголіття», у якому проводить спортивні заняття для всіх бажаючих безкоштовно. Грає за збірну України у великий теніс і до сих пір катається на гірських лижах.

Галина – автор книг про здоровий спосіб життя і декількох методик з довголіття. Вона з юності займалася гірськими лижами, була чемпіонкою України, але в 39 років отримала травму хребта на швидкісному спуску. Лікарі не змогли допомогти їй протягом року, знерухомлення прогресувало. Тоді вона вивчила можливі методи лікування і поставила себе на ноги за півтора року. Щороку відзначає свій день народження на гірських лижах. Тільки цього року перестала брати участь в змаганнях з гірських лиж і катається заради задоволення. Тенісну ракетку вперше взяла до рук у 60 років, стала займатися з тренером, швидко «рости» і грати на міжнародних змаганнях за Україну. Зараз готується до першості світу, в день грає по двi гри. Активно вивчає англійську, щоб розповідати на змаганнях спортсменам з інших країн про Україну.

Галина Горяна – лікар, кандидат біологічних наук. Вона розробила методику стимуляції кровотворення, яку застосовували у лікуванні пожежних, що гасили вогонь на АЕС. Її група, 12 осіб, – єдина, яка обійшлася без пересадки кісткового мозку (всі вижили). Зараз Галина проводить вебінари і читає лекції на тему здоров’я. Вона розробила систему вправ – силові навантаження і розтяжки у повільному темпі для різних відділів хребта і суглобів. У своєму клубі проводить заняття на свіжому повітрі.

Сюрприз: активну героїню чекали не менш активні і приголомшливі сюрпризи. Які – дізнайтеся ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: